Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kroužek mladých hasičů v roce 2012

26. 5. 2012

Březen

Kroužek mladých hasičů začal v březnu malování obrázků do soutěže Požární ochrana očima dětí. Po malování jsme si šli opéct vuřty a utužit kolektiv.

Duben

V dubnu jsme naplno začali trénovat na jarní kolo hry Plamen. Mezi trénováním štafet dvojic, štafety 4x60 m jsme si odskočili na požární útok do Sedlejovic, kde se 28. dubna konala tradiční Sedlejovický srandamač. Družstvo Radimovice "A" obsadilo 1. místo, družstvo Radimovice "B" bylo třetí. Na druhé příčce se umístily Odolenovice a čtvrtý byl domácí tým.

Složení družstva Radimovice "A": Koš - Magda Košková, provázek nesla Tereza Dvořáková, strojník - Jaromír Vytina, savice spojovaly Robin a Jenny Falkenbergovi, hadice "B" do stroje zapojil David Bursa, hadice "B" roztáhla Tereza Roslerová, rozdělovač zapojila Anna Rozkovcová a proudaři byli Matěj Bradáč a Marie Lesáková.

Složení družstva Radimovice "B": Koš - Patricie Hauftová, provázek nesla Vanessa Lanková, stojník Jaromír Vytina, savice spojovala Kristýna Světlíková s Filipem Mikulem, béčka do stroje zapojil Šimon Svátek, hadice "B" roztáhl Jakub Rojar a rozdělovač měla na starosti Anna Rozkovcová, proudaři Veronika Svátková a Matěj Bradáč.

Foto: http://sdhradimovice.rajce.idnes.cz/28.4.2012_-_Sedlejovicky_Srandamac#

Květen

V sobotu 19. května jsme se zúčastnili jarního kola hry Plamen. Družstvo starších si přivezlo bramborovou medaili, mladší obsadili 8. příčku.

Foto: http://sdhradimovice.rajce.idnes.cz/19.5.2012_-_Jarni_kolo_hry_Plamen_Svijany

Již 8. ročník Sportovního dne se konal v sobotu 26. května na hasičské louce a sportovním areálu. Na děti čekaly soutěžní disciplíny, ukázka požárního útoku vč. hašení ohně v podání dětí z kroužku mladých hasičů SDH Radimovice. Více zážitků můžete vidět na: http://sdhradimovice.rajce.idnes.cz/26.5.2012_-_Sportovni_den_pro_deti_a_rodice/

Červen

Výlet do Šťastné země dne 9. června.

http://sdhradimovice.rajce.idnes.cz/9.6.012_-_vylet_do_Stastne_zeme/